Elu inglismaal aastast 1820
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Tutvustus.

Go down 
AuthorMessage
Kuningas WilliamIV
Admin
avatar

Posts : 14
Join date : 2011-08-07

PostSubject: Tutvustus.   Sun Aug 07, 2011 3:00 pm

Life In London.

See rollimäng keskendub juhtumistele Inglismaal, eriti Londonis ja selle ümbruses 19 sajandi teisest kümnendist alates ( 1820 - 1899 ). Rikkad on saanud veelgi rikkamaks ja vaesed jäid aina vaesemaks. Iga Lordi või Leedi selja taga töötas rügement orjasid kellel siiski igal ühel oma unistused ja soovid olid. Koos võisid nad hakata mässama, mõrvata oma omaniku ning pääseda välja sunniviisilisest tööpõlvest külmadel marmorpõrandatel.
Kuningas GeorgeII oli just surnud ning tänu mehe lastetusele pärandati kuningakroon edasi William IV-le kes polnud oma rahvast hoolimisega just kuulus. Alamklassi inimesed kannatasid vaesust ning enamus nende naisi ja lapsi töötas tekstiili ja käsitöö vabrikus, et teenida paari haledat kopikat leiva muretsemiseks.

Enamus tegevusest toimub Londoni ja selle ümbruses, erinevates mõisades, väljadel ja laantes, samuti lähedal asuvates külades. Foorumis on ära toodid erinevad asupaigad nagu orbudekodu ( 1. 1 ), Londoni sild ( 1.2 ), Eliitkool ( 1.3 ), Palee, Erinevad Pargid, Poed, Rääbakil agulitänavad vaestele ja nii edasi.

Inimestest.
Life In London rpg-s eksisteerivad korraga mitut erinevat inimgruppi. On erinevalt ära märgitud Aadlikud, Kuninglikud nõunikud & kuningas ) , Vaesed, Erinevad ettevõtjad ( nt kirstutootjad, jalutuskeppide meisterdajad jne ).
Iga erineva ühiskonnaklassi liige peab käituma ja riietuma reeglipäraselt, Vaesed on enamjaolt alandlikud või matslikud, suurte unistustega, kuid väikeste vahenditega nende saavutamiseks. Enamus rikastest upsakad, heledanahalised ning kõrgilt külmad.

Asupaigad.
( 1.1 )


( 1.3 )


( 1.2 )


Töökohtadest.
Kõik inimesed peavad eranditult kuskil töötama juhul, kui nad pole vaesed vanad väetikesed või oma pärandit kulutavad noored võsukesed kes hiljem laostuvad. Alamklassi isikutel on võimalik asuda tööle mõnda mõisa töötajana elades üsnagi mugavates teeniatele mõeldud ruumides ja saades kolm einet päevas. Samas peavad nad - olenevat oma isanda käskudest - tegelema maja peal ette tulevate koristus, ehitus ja muude töödega. Igal mõisapidajal tohib olla kuni kolm orja keda kasutatakse kõigeks.

Nii, et nagu ma ennem mainisin käsitleb antud rollimäng Inglismaa elanike igapäevaelu millele on lisatud siis õukonnaskandaale ja pikema tööaja jooksul ka valitseja vaheldumine ning Victoria ajastu algus.

Mängijatel võtta arvesse samuti, et :
* Ei eksisteeri erilisi autosid
* Televisiooni pole olemas, samuti mobiile.
* Kantakse ajastule vastavaid rõivaid.
* Järgitakse oma tegelase astmele seotud kriteeriume.

Selleks, et leida tegelaseks registreerimiseks vajalik ankeet, rollimängu reeglid ja kõik muu on vaja vaadata vastavatesse alateemadesse!

Back to top Go down
View user profile http://lilondon.forum.co.ee
 
Tutvustus.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
19 Sajandi Inglismaa :: Your first category :: Tutvustus-
Jump to: